אימון לייזר - קואצ'ינג בכירים
לראשונה-בישראל-לבן-01

התמחות באימון לייזר

קורס אימון מתקדם וחדשני. הדבר הבא למאמנים, מטפלים, מנהלים ומפקדים, מוכוון תוצאות מידיות.

מכון דרייב - עדי כהן לוי
מכון דרייב - עדי כהן לוי

מהו אימון לייזר?

אפקטיבי ממוקד ומהיר

לתוצאות מיידיות

לפתרון דילמות וניהול משברים

לקבלת החלטות והשגת מטרות

מה זה אימון לייזר?

אימון לייזר הוא אימון קצר מועד, חד וממוקד הנכנס לעומקה של סיטואציה בעייתית כגון: קונפליקט, משבר – ניהולי, פיקודי, עסקי, מקצועי, משפחתי, זוגי. או סביב דילמה, חסם ופחד כתוצאה מבעיה הגורמת לעיכוב, ולתחושת כאב והחמצה המביאים לקושי, לתקיעות ולתסכול בחייו של אותו אדם.

מטרת העל של אימון הלייזר

לפתור את המורכבות באופן נקודתי ואפקטיבי ולהניע לפעולה מקדמת במידי. 

מהי הייחודיות של אימון הלייזר

הייחודיות של אימון הלייזר היא במיקוד ובחדות שלו, שבזכותם משיגים את התוצאה הרצויה בזמן קצר.
אימוני לייזר בד"כ קצרים ואינטנסיביים. המתאמנ/ת משיג בהירות על סיטואציה, מתגבר על פחד, ומיישם תכנית פעולה שהוא אחראי לתוצאותיה.

למי מתאימה ההתמחות באימון לייזר?

לאנשי מקצוע מנוסים שרוצים לעלות לרמה הבאה ולחזק את הרלוונטיות והאפקטיביות שלהם. מאמנים (מנטליים ומאמני ספורט), מנטורים, מטפלים, מנהלים ומפקדים בכירים.

מה הבעיה שאימון לייזר בא לפתור?

אנחנו בעיצומה של מהפכת התודעה – המידע זמין עד כאב, אנו מספיק אמיצים להסתכל לאמת בעיניים ולא תמיד זה פשוט. יותר ויותר אנשים רוצים לממש את הפוטנציאל שלהם ומחפשים חיים עם משמעות. רוצים להבין למה הם כאן ואיזה תפקיד הם באו לעשות. החיים לצד זה מזמנים לנו התמודדויות, הפתעות ואילוצים.

האתגר – להתפתח ולהתחזק מהקשיים ולהמשיך לנוע קדימה לעבר המטרה, על אף הרעשים וההסחות. לא פעם אנשים עוצרים בצד כי לא ברורה להם המטרה או הדרך לשם. לעיתים הם עדיין לא מצאו מה הלמה שלהם וזה מאט את הקצב והתשוקה לעשייה… ואלה שכן יודעים, נאלצים להתמודד עם מעכבים, חסמים וקשיים לגיטימיים שבדרך.

אנו חיים בתקופת האינסטנט, רוצים הכל כאן ועכשיו. אז למה שלא נצליח לפתור את הבעיות שלנו כך?!
בזה אנו מתמחים! זו הפעם הראשונה שאנחנו חושפים את הידע והסודות המקצועיים שלנו במטרה לקצר לכם דרמטית את עקומת הלמידה, אחרי אלפי שעות ניסיון בשטח.

מתוך הבנה שהעולם פחות עדין והמודעות שלנו הרבה הרבה יותר גבוהה, בהתאם לכך גם הציפיות שלנו מעצמנו ומהחיים. לשם כך נדרשת שיטת עבודה מהירה, מחזקת וחדה יותר – הכירו את אימון הלייזר – פחות ייעוץ וטיפולים ממושכים שעוסקים בעיקר בבעיות ובעבר, ויותר, הרבה יותר ליווי מהיר ונקודתי המסייע לעשות אתחול, לחשב מסלול מחדש במטרה לחצות בבטחה את צומת קבלת ההחלטות ולאפשר דרך מתאימה יותר להגשמה ולמימוש הפוטנציאל האישי והארגוני.

* אימון לייזר מתאים לאנשים עם רמת מודעות ובשלות גבוהה, שבאים לפתור דילמה ו/או לקדם מטרה ספציפית. אימון לייזר לא בא להחליף מצבים בהם נדרש טיפול ו/או ליווי ממושך באמצעות אנשי מקצוע רלוונטיים.

מודל הצלף – The Sniper –
לאימון לייזר ב-7 שלבים.
מדובר בטכניקה ייחודית מוכוונת תוצאות מידיות המבוססת ניסיון מוכח ובהשראת מחקר על צלפים מובילים מיחידות עילית.

שימו לב

זו הפעם הראשונה שניתן להתמחות באימון לייזר בארץ. בסיום הקורס מקבלים תעודת הסמכה בינלאומית ממכון מחקר מוכר  – מכון דרייב בהובלת עדי כהן לוי – שעובד בשיטה הזו כבר למעלה מעשור בארץ ובחו"ל עם הגופים הכי סלקטיביים וגדולים (משרד רוה"מ, יחידות מובחרות, ספורטאי עילית, יזמים, אנשי עסקים ומנהלים בכירים בחברות מובילות בארץ ובעולם).

* הקבלה לקורס מותנית בתהליך מיון, לבחינת ההתאמה המקצועית. 
** למסיימים בהצטיינות תינתן האפשרות להצטרף לסגל של מכון דרייב.

פרטי הקורס

  • 60 שעות אקדמיות.
  • 10 מפגשים אחת לשבוע.
  • לבחירה: קורס ערב וקורס שישי בוקר.
  • תעודת הסמכה בינלאומית בסיום ההתמחות.

מפתחת ההתמחות והמנחה הראשית

עדי כהן לוי בעלים ומנכ"לית מכון דרייב

עדי כהן לוי

מומחית בינלאומית לאימון לייזר ולניהול משברים. חוקרת חוסן ומצוינות, מפתחת שיטת דרייב ואפליקציית "לחיות בדרייב", יזמית חברתית. בעלים ומנכ"לית מכון דרייב. מומחית בפיתוח תכניות לאומיות לחיזוק החוסן, להגברת המוטיבציה ולמימוש הפוטנציאל.

גם היום עדי מכשירה מאמנים/מנטורים, מנהלים וסגלי הדרכה, פיקוד וחינוך.  מרצה, מדריכה ומאמנת בכירה (MCIL). מפתחת הדרכה חדשנית, המותאמת למאה ה – 21, לגופים המשמעותיים והמשפיעים – חינוך, עסקים וביטחון.

לעדי רקע של 15 שנות ניהול בתחום התקשורת וההייטק וניסיון רב במיון, בהכשרות מאמנים וכן בליווי לייזר ובייעוץ אסטרטגי לחברות ולארגונים מובילים, למנהלים, ליזמים, לצוותים רפואיים ולספורטאים בארץ ובחו”ל.

לצד לימודיה לתארים בפסיכולוגיה, בתקשורת וניהול ובמנהל עסקים, התנדבה ופעלה בליווי “יזמים צעירים” כמנחה וכשופטת. לעדי מאסטר בחקר המוח והמצוינות והסמכות בינלאומיות בתחום הפסיכולוגיה, האימון והטיפול עם התמחות בטראומות. בנוסף עדי מטפלת בנוירו פידבק ומאמנת מוסמכת לריצות ארוכות. חברה פעילה בלשכת המאמנים בעלת הדרגה הבכירה (MCIL) ומדריכה מוסמכת המכשירה מאמנים. גם בשירותה הצבאי עסקה בפיקוד ובהדרכה.

תפקידים ציבוריים התנדבותיים:

  • יו"ר ועדת האתיקה של לשכת המאמנים בישראל.
  • חברת הנהלה ומפתחת התוכנית להכשרת מנטורים בעמותה 730 (של בוגרי היחידה הממלכתית לאבטחת אישים).
  • חברה בצוות השולחן העגול לקידום מדיניות תרבות יזמית במשרד החינוך. (בהובלת מנכ"ל משרד החינוך).

C כל הזכויות שמורות 2020

info@adidrive.com

דברו איתנו ב-WhatsApp
אימון לייזר

לראשונה בישראל


כל הפרטים בקרוב!
לרשימת ההמתנה, נא השאירו פרטים:

צרו קשר

המכון מלווה גופים וארגונים גדולים, שהשירות והמוצר שלהם משפר ומציל חיים.