האישה שעומדת מאחורי דרייב – עדי כהן לוי
חוקרת חוסן ומצוינות, מפתחת שיטת דרייב ואפליקציית "לחיות בדרייב", יזמית חברתית.
מייסדת ומנכ"לית עמותת דרייב והבעלים של מכון דרייב.
מומחית בפיתוח תכניות לאומיות לחיזוק החוסן, להגברת המוטיבציה ולמימוש הפוטנציאל.
מפתחת הדרכה חדשנית, המותאמת למאה ה – 21, לגופים המשמעותיים והמשפיעים – חינוך וביטחון.
מכשירה מאמנים/מנטורים, מנהלים וסגלי הדרכה, פיקוד והוראה. סדנאית, מרצה ומאמנת בכירה (MCIL).
יו"ר ועדת האתיקה של לשכת המאמנים בישראל.
חברה בצוות השולחן העגול לקידום מדיניות תרבות יזמית במשרד החינוך.

 

בעשור האחרון לצד המחקר היישומי, עדי מפתחת, מנחה ומלווה תכניות הכשרה לאומיות למשרד החינוך ולגופים ביטחוניים, ממשלתיים ואקדמיים. מרצה מבוקשת באוניברסיטאות המובילות, בכנסים ובפאנלים מרכזיים.
גם היום עדי ממשיכה ללוות תהליכים לפיתוח מצוינות בארגונים מובילים,לחקור וללמוד, משתתפת בהכשרות ובסמינרים אצל טובי המומחים בארץ ובעולם, ובמקביל כותבת מאמרים, וספרי הדרכה ומתודולוגיה נוספים לפיתוח מנהלים ומשפיעים – לסגלי ההוראה בתחום הפיקוד, החינוך, הניהול והמנהיגות במגוון תהליכי הכשרה.

הקימה לפני 8 שנים את עמותת דרייב והיא גם הבעלים של מכון דרייב (2006).
שני הארגונים מטמיעים את הכלים המעשיים של שיטת דרייב (לקהלים שונים). בכל שנה יש למעלה מ – 8,000 משתתפים. עיקר הפעילות בהכשרות סגלים במטרה להעביר את התורה והכלים המוכחים הלאה, למחוללי השינוי.
לעדי רקע של 15 שנות ניהול בתחום התקשורת וההייטק וניסיון רב במיון, בהכשרות מאמנים וכן בליווי ובייעוץ אסטרטגי לחברות וארגונים מובילים, למנהלים, ליזמים ולספורטאים בארץ ובחו”ל.

לצד לימודיה לתארים בתקשורת, פסיכולוגיה וניהול ובמנהל עסקים, התנדבה ופעלה בליווי “יזמים צעירים” כמנחה וכשופטת. לעדי מאסטר בחקר המוח והמצוינות והסמכות בינלאומיות בתחום הפסיכולוגיה, האימון והטיפול עם התמחות בטראומות. חברה פעילה בלשכת המאמנים בעלת הדרגה הבכירה ((MCIL.
גם בשירותה הצבאי עסקה בפיקוד ובהדרכה, כמפקדת חי"ר (רובאי 07) בבית הספר לחי"ר של חיל האוויר (בביס"לח 314).

ובנימה אישית (הלמה):
מה שהפך את עדי למומחית בפיתוח חוסן ובמימוש פוטנציאל, מלבד ניסיונה הרב והמחקר היישומי, אלה שלושת הקירות שנאלצה לעבור בחייה האישיים, כאשר הטריגר המרכזי הוא טרגדיה אישית שחוותה וההחלטה שיותר אף אחד לא ילך לאיבוד…
בשנת 2010 השקיעה את מרב משאביה (כספה ומרצה) על מנת להקים את "עמותת דרייב"- ארגון ללא כוונות רווח, שכיום מונה למעלה מ – 200 מומחים ומתנדבים בפריסה ארצית עם אלפי משתתפים בשנה, במטרה להעניק את הכלים והמיומנויות גם לצעירים ולסביבתם כדי שתהיה לנו חברה טובה יותר.
כבר מגיל 14 עדי רצה למרחקים ארוכים (הרגל ששמר עליה, במיוחד ברגעים הקשים). נכון להיום עדי גם מאמנת מוסמכת לריצות ארוכות, למרות פציעה ספורטיבית, וכנגד כל הסיכויים, חוזרת לרוץ ולהשתתף במרוצים ובמרתונים כחלק מיישום שיטת דרייב גם בחייה האישיים.
עדי בזוגיות ואם לשני בנים – אריאל וניר, (שותפיה לדרך וגם למרוצים), תושבת העיר מודיעין.
לעדי משפחה נוספת – משפחת דרייב שבזכותם החזון הפך למציאות!
אתם מוזמנים להכיר את שחקני הנשמה שסוחבים ביחד עם עדי את "האלונקה" בכל מצב ומזג אוויר מאתגר ככל שהיה.

*עדי תורמת את הכנסותיה מהמכון לעמותת דרייב, עוד על העמותה והנפשות הפועלות: www.amutatdrive.org